Buvom troliu picerijoje Smėlynės gatvėje Panevėžy. Viskas ok. Tik vienas trūkumas, nevienos pakabos rūbams. Striukės reikia mesti ar ant palangės ar foteliu
1 metai 4 mėnesiai
Jonas Javainis
5
Buvau šiandien apsilankęs Telšių trolių picoje. Likau labai nustebęs. Kasininkė labai maloni ir paslaugi, o ir maistas labai skanus. Norėčiau ypač padėkoti sushi meistrams!
1 metai 4 mėnesiai
Kristina Kristina
5
Viskas labai puiku, bet jei dar pradėtumėt kebabus gamint būtų tobula....
1 metai 8 mėnesiai
Simona
5
Likau labai maloniai nustebinta, užsisakėm šeimyninę picą Retro, buvo pasakyta, kad valandos bėgyje atveš, už 10min skambina vairuotojas, kad jau atvešta.
Greita ir labai skanu.
Ačiū.
1 metai 11 mėnesių
Zydrunas Norkus
5
Uzsisakiau i namus. Pica fantastine. Labai gardi. Mazeikiai
2 metai 2 mėnesiai
Aušra Pliop
5
Esame dėkingi už skanias picas ir greita pristatyma....
Visiems rekomenduoju!!Ačiū...